| Okresný súd Nitra | |
| Spisová značka súdu: | 29K/6/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | ZE-PRA, spol. s r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36736309 |
| Adresa dlžníka: | 1. mája 1/B, 95301 Zlaté Moravce |
| Sudca: | JUDr. Tatiana Muziková |
| Správca: | Prvý správcovský dom, k.s. (S1131) |
| IČO správcu: | 35959665 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 5.8.2021 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | ZE-PRA, spol. s r.o. |
| IČO: | 36736309 |
| Adresa: | 1. mája 1/B, 95301 Zlaté Moravce |
| ID oznamu: | 1095250 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Nitra (kód: 124) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 29K/6/2021 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 29K/6/2021 S1131 |
| Druh podania: | Iné zverejnenie |
| Žiadosť | |