| Okresný súd Žilina | |
| Spisová značka súdu: | 1K/22/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | KLIMEX STONE SLOVAKIA, s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 35945044 |
| Adresa dlžníka: | Jasenova 16, 01007 Žilina, SVK |
| Sudca: | JUDr. Gabriela Bargelová |
| Správca: | Antal (S527) |
| IČO správcu: | 37818309 |
| Dátum začatia konania: | 5.1.2017 |
| Dátum začatia procesu: | 6.4.2017 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Advokátska kancelária Bugala - Ďurček, s.r.o. |
| IČO: | 36731544 |
| Adresa: | Miletičova 5B, 821 08 Bratislava - mestská časť Ružinov |
| ID oznamu: | 1094781 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Žilina (kód: 131) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 1K/22/2016 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 04.05.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 1K/22/2016 S527 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| Správca vylučuje zo súpisu oddelenej podstaty úpadcu nasledovnú súpisovú zložku majetku: Typ súpisovej zložky: pohľadávka z účtu v banke Popis: pohľadávka z účtu v ČSOB, a.s., č. účtu: SK46 7500 0000 0040 0248 0536 v sume 316.358,34 € Súpisová hodnota: 316.358,34 € Dátum vylúčenia: 04.05.2026 Dôvod vylúčenia: Zhabanie vylučovaného majetku súdom, a to na základe právoplatného Rozsudku Špecializovaného trestného súdu v Pezinku zo dňa 03.07.2025, č.k. 5T/3/2021-7245, ktorý nadobudol právoplatnosť dňa 02.10.2025. Mgr. Robert Antal správca |
|