| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 2K/1/2025 |
| Typ konania: | MALYKONKURZ |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | Slovenská potravinová manufaktúra s. r. o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 53045467 |
| Adresa dlžníka: | Jilemnického 1, 080 01 Prešov, SVK |
| Sudca: | JUDr. Tomáš Novák |
| Správca: | LEGATOs Recovery k.s. (S1755) |
| IČO správcu: | 47256184 |
| Dátum začatia konania: | |
| Dátum začatia procesu: | 18.1.2025 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | Slovenská potravinová manufaktúra s. r. o. |
| IČO: | 53045467 |
| Adresa: | Jilemnického 1, 080 01 Prešov |
| ID oznamu: | 1095350 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 2K/1/2025 |
| Typ konania: | Malý konkurz |
| Dátum vydania: | 30.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Nie |
| Spisová značka správcovského spisu: | 2K/1/2025 S1755 |
| Druh podania: | VYLUCENIE_SUPISOVEJ_ZLOZKY_MAJETKU_ZO_SUPISU |
| LEGATOs Recovery k. s., správca S 1755, so sídlom príslušnej kancelárie správcu Bardejovské Kúpele 30, 086 31 Bardejov, IČO: 47 256 184, správca konkurznej podstaty úpadcu, t. j. Slovenská potravinová manufaktúra s.r.o. so sídlom Jilemnického 1, 080 01 Prešov, IČO: 53 045 467, konanie vedené na Okresnom súde Prešov, pod sp. zn.: 2K/1/2025, týmto oznamuje vylúčenie súpisových zložiek majetku zo súpisu oddelenej majetkovej podstaty publikovaného dňa 13.03.2025 v OV č. 50/2025 v znení opravy publikovanej dňa 18.03.2025 v OV č. 53/2025 a dňa 28.04.2026 a 30.04.2026 v IS REPLIK, to nasledovne: Pohľadávky č. 3 – č. 8, č. 12 - č. 19 a č. 26 boli vylúčené z dôvodu zistenia, že išlo o záväzky úpadcu voči spoločnostiam. Pohľadávka č. 11 bola vylúčená z dôvodu duplicitnej fakturácie. Pohľadávky č. 25 a č. 29 zanikli úhradou pred vyhlásením konkurzu. V Bardejove, 30.04.2026 LEGATOs Recovery k.s. Správca konkurznej podstaty úpadcu |
|