| Okresný súd Prešov | |
| Spisová značka súdu: | 5K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Obchodné meno/Názov/Meno a priezvisko dlžníka: | TIMOB Tel s.r.o. |
| IČO/Dátum narodenia dlžníka: | 36513563 |
| Adresa dlžníka: | Budovateľská 29, 09301 Vranov nad Topľou, SVK |
| Sudca: | Mgr. Alena Paveleková |
| Správca: | RK Správca, k. s. (S1759) |
| IČO správcu: | 47257041 |
| Typ správcu: | Riadny |
| Dátum začatia konania: | 25.11.2025 |
| Dátum začatia procesu: | 27.1.2026 |
| Navrhovateľ: | |
| Obchodné meno: | bpv Braun Partners s. r. o., o. z. |
| IČO: | 36862207 |
| Adresa: | Europeum Business Center, Suché mýto 1, 81103 Bratislava |
| ID oznamu: | 1095345 |
| Typ oznamu: | Oznam správcu |
| Súd: | Okresný súd Prešov (kód: 156) |
| Spisová značka súdneho spisu: | 5K/19/2025 |
| Typ konania: | Konkurz |
| Dátum vydania: | 30.04.2026 |
| Obsahuje prílohy: | Áno |
| Spisová značka správcovského spisu: | 5K/19/2025 S1759 |
| Druh podania: | Oznam o zvolaní schôdze veriteľov |
| RK Správca, k. s., so sídlom kancelárie: Slánska 20/A, 080 06 Prešov, IČO: 47 257 041, zn. správcu S1759, ako správca úpadcu: TIMOB Tel s.r.o. v konkurze, so sídlom Budovateľská 29, 093 01 Vranov nad Topľou, IČO: 36 513 563, v konkurznej veci vedenej pred Okresným súdom Prešov pod sp. zn. 5K/19/2025, týmto oznamuje účastníkom konkurzného konania, že prvá schôdza veriteľov úpadcu, pôvodne zvolaná na deň 18.05.2026, sa ruší z dôvodu rozhodnutia konkurzného súdu o predĺžení lehoty správcu na popieranie pohľadávok veriteľov o 30 dní. Správca súčasne zvoláva prvú schôdzu veriteľov úpadcu formou videokonferencie prostredníctvom programu Microsoft Teams na nový termín, a to na deň 08.06.2026 (pondelok) o 14:00 hod. Predmetné oznámenie tvorí prílohu tohto oznamu. |
|