Dátum vyhlásenia dražby: 2026-04-29
Číslo exekúcie: 324EX 438/25
Exekútorský úradSúdny exekútor: JUDr. Kamil Líška
Obec: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Ulica: Cukrová
Orientačné/Súpisné číslo: 14
Poštové smerovacie číslo (ZIP): 811 08
Telefónne číslo: 02/54630654
Emailová adresa: urad@exekutorliska.sk
Má exekútorský úrad zastúpenie?: Nie
Dátum konania dražby: 2026-06-09
Čas konania dražby: 10:00
Miesto konania dražbyObec: Bratislava - mestská časť Staré Mesto
Ulica: Cukrová
Orientačné/Súpisné číslo: 14
Poštové smerovacie číslo (ZIP): 811 08
Označenie nehnuteľnosti, jej príslušenstva a vlastníka Kraj: Banskobystrický kraj
Okres: Okres Banská Bystrica
Obec: Donovaly
Katastrálne územie: Donovaly
Číslo listu vlastníctva: 3381
Je parcela súčasťou dražby?: Áno
Parcela Typ parcely: C
Číslo parcely: 3306/2
Výmera v m²: 366
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Popis nehnuteľnosti: Pozemky sú podľa UPI obce Donovaly zo dňa 19.12.2025 určené ako lyžiarske a sánkarské plochy, bez výstavby nachádzajúce sa na rôznych miestach v rámci lokalít obce.
Parcela Typ parcely: C
Číslo parcely: 3306/3
Výmera v m²: 36
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Parcela Typ parcely: C
Číslo parcely: 3377
Výmera v m²: 1118
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Parcela Typ parcely: C
Číslo parcely: 3836/2
Výmera v m²: 77
Druh pozemku: Zastavaná plocha a nádvorie
Parcela Typ parcely: C
Číslo parcely: 3403
Výmera v m²: 489
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Parcela Typ parcely: C
Číslo parcely: 3403
Výmera v m²: 489
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Parcela Typ parcely: C
Číslo parcely: 3379
Výmera v m²: 555
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Parcela Typ parcely: E
Číslo parcely: 2034
Výmera v m²: 1411
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Parcela Typ parcely: E
Číslo parcely: 2023/5
Výmera v m²: 844
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Parcela Typ parcely: E
Číslo parcely: 2043/1
Výmera v m²: 4062
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Parcela Typ parcely: E
Číslo parcely: 1478/4
Výmera v m²: 926
Druh pozemku: Trvalý trávny porast
Je stavba súčasťou dražby?: Nie
VlastníkMeno, priezvisko/ Názov: Juraj Ondrejčák
Miesto TP/Sídlo: Studenohorská 10
Podiel: 1/1
Spôsob zloženia zábezpeky (pokladňa, účet): Záujemcovia o kúpu draženej nehnuteľnosti sú povinní zložiť zábezpeku a to v hotovosti alebo na účet exekútora č.: SK46 1100 0000 0026 2918 2154, vedený v Tatra Banka, a.s., VS: 4382025 prípadne v sídle exekútorského úradu JUDr. Kamila Líšku, Cukrová 14, 811 09 Bratislava.
Lehota na zloženie zábezpeky: najneskôr pred začatím dražby
Číslo účtu na zloženie zábezpeky: SK46 1100 0000 0026 2918 2154
Adresa miesta na zloženie zábezpeky: Cukrová 14,811 08 Bratislava
Doklad o zložení zábezpeky: výpis z účtu, poštový poukaz, príjmový pokladničný doklad
Spôsob vrátenia zábezpeky záujemcovi o kúpu nehnuteľnosti, ktorý nie je vydražiteľom: Zábezpeka zložená v hotovosti v kancelárii súdneho exekútora bude vrátená ihneď po ukončení dražby v hotovosti. Zábezpeka zložená na účet exekútora bude vrátená na účet neúspešného záujemcu do 3 pracovných dní. Ak chce záujemca pri dražbe uplatniť svoje predkupné právo, musí ho preukázať najneskôr pri zložení zábezpeky.
Lehota na vrátenie zábezpeky záujemcovi o kúpu nehnuteľnosti, ktorý nie je vydražiteľom: 3 pracovné dní
Najnižšie podanie podľa § 142 ods. 2 Exekučného poriadku [EUR] Spôsob zaplatenia najvyššieho podania: Vydražiteľ je povinný zaplatiť najvyššie podanie v lehote 30 dní počítaných odo dňa udelenia príklepu na účet súdneho exekútora vedeného v Tatra Banka, a.s. č. SK46 1100 0000 0026 2918 2154, VS: 1622021 alebo v hotovosti do pokladne exekútora
Lehota na zaplatenie najvyššieho podania: 30 dní
Závady, ktoré musí vydražiteľ prevziať bez započítania na najvyššie podanie: bez závad
Prechod závad a úžitkov z nehnuteľnosti: Po udelení príklepu prechádzajú na vydražiteľa úžitky nehnuteľnosti, ako i závady, ktoré nezanikajú v dôsledku dražby.
Odovzdanie vydraženej nehnuteľnosti vydražiteľovi: Po udelení príklepu sa môže vydražiteľ po upovedomení exekútora ujať držby vydraženej nehnuteľnosti.
Dátum obhliadky nehnuteľnosti: 2026-06-04
Čas obhliadky nehnuteľnosti: 14:00
Miesto konania obhliadky nehnuteľnosti: V mieste draženej nehnuteľnosti
Poznámka: Obhliadka draženej nehnuteľnosti sa uskutoční dňa 04.06.2026 o 14:00 hod. po predchádzajúcej dohode na tel. 02/546 306 54, +421 948 226 740 v mieste draženej nehnuteľnosti za prítomnosti exekútora alebo jeho zamestnancov
Má miesto obhliadky presnú adresu?: Nie
Ďalšie informácie: Poradové číslo Parcelné číslo Všeobecná hodnota Najnižšie podanie Výška zábezpeky
1. 3306/2 7.437,12 EUR 7.437,12 EUR 3.718,56 EUR
2. 3306/3 731,52 EUR 731,52 EUR 365,76 EUR
3. 3377 22.717,76 EUR 22.717,76 EUR 11.358,88 EUR
4. 3836/2 1.564,64 EUR 1.564,64 EUR 782,32 EUR
5. 3403 9.936,48 EUR 9.936,48 EUR 4.968,24 EUR
6. 3379 11.277,60 EUR 11.277,60 EUR 5.638,80 EUR
7. 2034 28.671,52 EUR 28.671,52 EUR 14.335,76 EUR
8. 2023/5 17.150,08 EUR 17.150,08 EUR 8.575,04 EUR
9. 2043/1 82.539,84 EUR 82.539,84 EUR 41.269,92 EUR
10. 1478/4 18.816,32 EUR 18.816,32 EUR 9.408,16 EUR